NASZ ZESPÓŁ

zarządzanie strategiczne

Maciej Lubieniecki

Odpowiedzialny za zarządzanie strategiczne. Wielokrotnie optymalizował firmy pod kątem przychodów, efektywności i kosztów. Wdraża w przedsiębiorstwach narzędzia, które pozwalają uzyskiwać założone cele. Pomaga przedsiębiorcom tworzyć drogę do celów i określa, w którym miejscu na tej drodze się znajdują. Swoje działania przekłada na liczby wdrażając niezbędna narzędzia kontrolingowe.

Telefon: 501 24 88 67 , e-mail: maciej.lubieniecki@vnav.pl

Krzysztof Stachacz

Krzysztof Stachacz

Ekspert ds. sprzedaży oraz analizy ryzyk biznesowych w przedsiębiorstwie a głównie w zakresie zadłużenia i płynności . Od prawie 20 lat wspiera firmy implementując razem z właścicielami i zarządami rozwiązania ograniczające ryzyka w kontraktach handlowych jak i również znajduje wiele potencjalnych możliwości bezpiecznego zwiększenia sprzedaży produktów czy usług. Również dzięki udziałowi osobistemu w wielu projektach gospodarczych patrzy na każdą firmę kompleksowo. Lubi bardzo trudne wyzwania.

Telefon: 530 22 00 88 , e-mail: krzysztof.stachacz@vnav.pl

Aleksandra Manasterska

Aleksandra Manasterska

Ekspert ds. negocjacji i mediacji w trudnych sporach pomiędzy przedsiębiorcami. Kilkunastoletnie doświadczenie wpływa na sukces podczas prowadzenia skomplikowanych i zawiłych spraw. Również wiele osiągnięć w prowadzenie negocjacji z bankami, firmami pożyczkowi w zakresie restrukturyzacji zadłużeń przedsiębiorstw w celu znalezienia kompromisu i zawarcia merytorycznych ugód z wierzycielami.

Telefon: 537 48 25 47 , e-mail: aleksandra.manasterska@vnav.pl

Jaroslaw Leszkowicz

Jarosław Leszkowicz - Specjalista ds. inwestcji

Ekspert branży finansowej. Od ponad 14 lat niezmiennie wspiera klientów w podejmowaniu decyzji finansowych. Od ponad 6 lat prowadzi również swoją kancelarię finansową gdzie świadczy usługi finansowe dla setek klientów w zakresie leasingów, ubezpieczeń i kredyty.
Agnieszka Szroder-Brzeska

Agnieszka Szroder-Brzeska - Specjalista ds. finansowo-księgowych

Specjalista ds. księgowości, doświadczenie w organizacji i prowadzeniu księgowości w przedsiębiorstwach usługowych, handlowych i produkcyjnych. Jej silną stroną jest analiza finansowa i sprawozdawczość zarządcza. Wielokrotnie sprawowała funkcję głównej księgowej i dyrektora finansowego.

Mateusz Pieranski

Mateusz Pierański - Specjalista ds. business intelligence

Ekspert doradztwa technologicznego z historią współpracy z branżą FMCG. Posiada ponad ośmioletnie doświadczenie z Business Intelligence, bazami danych, raportowaniem korporacyjnym i integracją danych. Specjalizuje się w przetwarzaniu potrzeb informacyjnych klienta w szyte na miarę rozwiązania technologiczne. Jego silne strony to zarządzanie projektami, Business Intelligence, integracja danych, analiza danych, modelowanie, raportowanie, systemy ERP, Power BI, Microsoft Excel (+VBA), SQL, Tableau.
Rafał Szreder kontroling

Rafał Szreder - Specjalista ds. kontrolingu i audytu finansowego

Ekspert w dziedzinie rachunkowości finansowej, sprawozdawczości, audytu oraz controllingu. Posiada bardzo szerokie doświadczenie w finansach, zarówno jako osoba odpowiedzialna za prowadzenie projektów audytu finansowego, jak i samodzielnie realizowane zadania na stanowisku kontrolera oraz analityka finansowego w firmach z branży TSL. Dzięki różnorodności poznanych na przestrzeni dotychczasowej kariery zawodowej przedsiębiorstw, jest osobą bardzo dobrze rozumiejącą ich funkcjonowanie zarówno od strony czysto finansowej jak i procesów w nich zachodzących.
Grzegorz Grzegorczyk

Grzegorz Grzegorczyk - Specjalista ds. komunikacji

Specjalista komunikacji biznesowej i umiejętności interpersonalnych. Pomaga menadżerom średniego i wysokiego szczebla podnosić ich kompetencję prowadzenia skutecznych rozmów ze współpracownikami i z klientami oraz osiągania porozumienia oraz wzajemnego zaufania. Szkoli też ludzi biznesu w prowadzeniu prezentacji, spotkań firmowych oraz innych wystąpień publicznych, również przed kamerą, w języku polskim, jak i angielskim.

Marek Wróbel

Marek Wróbel - Specjalista ds. HR

Ekspert rynku pracy, HR-u, zarządzania dostawcami usług i systemów HR-owych oraz doradztwa inwestorom wchodzącym na rynki Europy Środkowo-Wschodniej w zakresie lokalizacji inwestycji pod kątem dostępu do wykwalifikowanych kadr. Doświadczenie zdobywał przez ponad 15 lat pracy u światowych liderów rozwiązań związanych z zasobami ludzkimi: Randstad, HAYS i ManpowerGroup; gdzie odpowiadał za linie biznesowe w Polsce, Czechach i na Węgrzech.
Obecnie wspiera klientów w zakresie doboru dostawców usług HR (kontrakting, praca tymczasowa, rekrutacja, outsourcing); doboru systemów VMS (Vendor Management Systems); doradztwa personalnego na średnie i wyższe stanowiska, szkoleń w zakresie sprzedaży i prawa pracy, raportów dotyczących dostępności kadr w wybranych regionach (‘market mapping’), itp.
Specjalizuje się również w elastycznych formach pracy oraz optymalizacji i implementacji modeli współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług HR. Autor wielu publikacji dotyczących stanu rynku pracy, Marek pracuje w językach: polskim, angielskim, rosyjskim i hiszpańskim.

Dorota Jasińska - Specjalista ds. internacjonalizacji

Ekspert z 16-letnim doświadczeniem we wprowadzaniu produktów na międzynarodowe rynki oraz w tworzeniu i rozwoju sieci  sprzedaży, pozyskiwaniu partnerów franczyzowych, budowaniu relacji B2B oraz w  koordynacji imprez targowych na całym świecie. Doskonała znajomość takich rynków jak  Rosja, Ukraina oraz kraje nadbałtyckie, Czechy, Węgry, Rumunia i Chorwacja

Wieloletnia współpraca z firmami  LPP S.A (marki: Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay) i  Etos S.A ( marka Diverse).

Nasz zespół ekspertów prawnych

Lista ekspertów z zakresu prawa znajduje się na stronie www.am-kancelaria.com

KONTAKT

 
 Masz dodatkowe pytania?

Chcesz skorzystać z naszych usług lub dowiedzieć się jak możemy Tobie pomóc?
Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Maciej Lubieniecki – 501 248 867

Krzysztof Stachacz – 530 220 088

Aleksandra Manasterska – 537 482 547