NASZ ZESPÓŁ

zarządzanie strategiczne

Maciej Lubieniecki

Odpowiedzialny za zarządzanie strategiczne. Wielokrotnie optymalizował firmy pod kątem przychodów, efektywności i kosztów. Wdraża w przedsiębiorstwach narzędzia, które pozwalają uzyskiwać założone cele. Pomaga przedsiębiorcom tworzyć drogę do celów i określa, w którym miejscu na tej drodze się znajdują. Swoje działania przekłada na liczby wdrażając niezbędna narzędzia kontrolingowe.

Telefon: 501 24 88 67 , e-mail: maciej.lubieniecki@vnav.pl

Jaroslaw Leszkowicz

Jarosław Leszkowicz - Ekspert ds. inwestcji

Ekspert branży finansowej. Od ponad 14 lat niezmiennie wspiera klientów w podejmowaniu decyzji finansowych. Od ponad 6 lat prowadzi również swoją kancelarię finansową gdzie świadczy usługi finansowe dla setek klientów w zakresie leasingów, ubezpieczeń i kredyty.
Agnieszka Szroder-Brzeska

Agnieszka Szroder-Brzeska - Ekspert ds. finansowo-księgowych

Specjalista ds. księgowości, doświadczenie w organizacji i prowadzeniu księgowości w przedsiębiorstwach usługowych, handlowych i produkcyjnych. Jej silną stroną jest analiza finansowa i sprawozdawczość zarządcza. Wielokrotnie sprawowała funkcję głównej księgowej i dyrektora finansowego.

Rafał Szreder kontroling

Rafał Szreder - Ekspert ds. kontrolingu i audytu finansowego

Ekspert w dziedzinie rachunkowości finansowej, sprawozdawczości, audytu oraz controllingu. Posiada bardzo szerokie doświadczenie w finansach, zarówno jako osoba odpowiedzialna za prowadzenie projektów audytu finansowego, jak i samodzielnie realizowane zadania na stanowisku kontrolera oraz analityka finansowego w firmach z branży TSL. Dzięki różnorodności poznanych na przestrzeni dotychczasowej kariery zawodowej przedsiębiorstw, jest osobą bardzo dobrze rozumiejącą ich funkcjonowanie zarówno od strony czysto finansowej jak i procesów w nich zachodzących.
Krzysztof Jukowski

Krzysztof Jukowski - Ekspert ds. zaopatrzenia

Ekspert w dziedzinie optymalizacji działów zaopatrzenia. Doświadczenie zdobywał przez szereg lat w takich firmach jak Pepsi, Stock Polska, Ciech, MARS czy PKN Orlen.   Był odpowiedzialny za całe piony zaopatrzenia, szkolił i audytował firmy pod kątem zakupów. Od wielu lat jako doświadczony doradca biznesowy i szkoleniowiec pomaga optymalizować najbardziej kosztochłonne obszary firm – działy zaopatrzenia. 

Grzegorz Grzegorczyk

Grzegorz Grzegorczyk - Ekspert ds. komunikacji

Specjalista komunikacji biznesowej i umiejętności interpersonalnych. Pomaga menadżerom średniego i wysokiego szczebla podnosić ich kompetencję prowadzenia skutecznych rozmów ze współpracownikami i z klientami oraz osiągania porozumienia oraz wzajemnego zaufania. Szkoli też ludzi biznesu w prowadzeniu prezentacji, spotkań firmowych oraz innych wystąpień publicznych, również przed kamerą, w języku polskim, jak i angielskim.

Mateusz Pieranski

Mateusz Pierański - Ekspert ds. business intelligence

Ekspert doradztwa technologicznego z historią współpracy z branżą FMCG. Posiada ponad ośmioletnie doświadczenie z Business Intelligence, bazami danych, raportowaniem korporacyjnym i integracją danych. Specjalizuje się w przetwarzaniu potrzeb informacyjnych klienta w szyte na miarę rozwiązania technologiczne. Jego silne strony to zarządzanie projektami, Business Intelligence, integracja danych, analiza danych, modelowanie, raportowanie, systemy ERP, Power BI, Microsoft Excel (+VBA), SQL, Tableau.
Marek Wróbel

Marek Wróbel - Ekspert ds. HR

Ekspert rynku pracy, HR-u, zarządzania dostawcami usług i systemów HR-owych oraz doradztwa inwestorom wchodzącym na rynki Europy Środkowo-Wschodniej w zakresie lokalizacji inwestycji pod kątem dostępu do wykwalifikowanych kadr. Doświadczenie zdobywał przez ponad 15 lat pracy u światowych liderów rozwiązań związanych z zasobami ludzkimi: Randstad, HAYS i ManpowerGroup; gdzie odpowiadał za linie biznesowe w Polsce, Czechach i na Węgrzech.
Obecnie wspiera klientów w zakresie doboru dostawców usług HR (kontrakting, praca tymczasowa, rekrutacja, outsourcing); doboru systemów VMS (Vendor Management Systems); doradztwa personalnego na średnie i wyższe stanowiska, szkoleń w zakresie sprzedaży i prawa pracy, raportów dotyczących dostępności kadr w wybranych regionach (‘market mapping’), itp.
Specjalizuje się również w elastycznych formach pracy oraz optymalizacji i implementacji modeli współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług HR. Autor wielu publikacji dotyczących stanu rynku pracy, Marek pracuje w językach: polskim, angielskim, rosyjskim i hiszpańskim.

Dorota Jasińska - Ekspert ds. internacjonalizacji

Ekspert z 16-letnim doświadczeniem we wprowadzaniu produktów na międzynarodowe rynki oraz w tworzeniu i rozwoju sieci  sprzedaży, pozyskiwaniu partnerów franczyzowych, budowaniu relacji B2B oraz w  koordynacji imprez targowych na całym świecie. Doskonała znajomość takich rynków jak  Rosja, Ukraina oraz kraje nadbałtyckie, Czechy, Węgry, Rumunia i Chorwacja

Wieloletnia współpraca z firmami  LPP S.A (marki: Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay) i  Etos S.A ( marka Diverse).

Patryk Siedlinski marketing2

Patryk Siedliński - Koordynator działu marketingu

Koordynuje wielowymiarowe projekty marketingowe. Wieloletni ekspert w marketingu i ecommerce ze szczególnym akcentem na komunikację i marketing online. Specjalizuje się w budowaniu obecności marek w internecie, łącząc sprawną komunikację i wizerunek ze sprzedażą.

Współpracował z Wirtualną Polską, Wyborową Pernod Ricard, Polskim Związkiem Piłki Nożnej czy Galerią Bałtycką. W swojej karierze piastował stanowisko szefa działu komunikacji i rzecznika prasowego w Lechii Gdańsk. Obecnie odpowiada m.in. za marketing marki Marie Zélie i inne projekty z dużym potencjałem.

KONTAKT

 
 Masz dodatkowe pytania?

Chcesz skorzystać z naszych usług lub dowiedzieć się jak możemy Tobie pomóc?
Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Maciej Lubieniecki – 501 248 867